اخبار

شما اینجا هستید

28 June

بازدید نائب رئیس اول مجلس دکتر پزشکیان از شرکت بلبرینگ ایران

دکتر مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس اول مجلس از شرکت بلبرینگ ایران بازدید کرد.
نماینده مردم تبریز ، اسکو ، آذرشهر روز پنجشنبه 21 مرداد ، با حضور در کارخانه بلبرینگ سازی از این مجموعه تولیدی بازدید کرد.

31 May

سو استفاده از تشابه اسمی

مصرف کنندگان محترم شرکت بلبرینگ ایران IBC (تبریز)

نظر به اینکه عده ای افراد سودجو با استفاده از تشابه اسمی و رنگ سازمانی شرکت بلبرینگ ایران (تبریز)‌ اقدام به فروش محصولات بی کیفیت کرده اند که جهت آگاهی مصرف کنندگان محترم ، این شرکت اعلام می دارد، افرادی از جمله بازرگانی هجرت (طلایی) هیچ ارتباط کاری با شرکت بلبرینگ ایران IBC (تبریز) ندارند و صرفا از تشابه اسمی جهت منافع شخصی استفاده می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۳۴۴۵۲۴۵۵-۰۴۱

04 January

اطلاعیه مهم شرکت بلبرینگ ایران

در راستای اقدام  برخی افراد سودجو که با سوء استفاده از نشان تجاری و اعتبار محصولات شرکت بلبرینگ ایران- تبریز (IBC) اقدام به عرضه محصولات نامرغوب و تقلبی با نام و بسته بندی شرکت بلبرینگ ایران نموده اند که منجر به نارضایتی مشتریان به دلیل بی کیفیتی محصولات تقلبی شده است لذا به منظور حمایت از حقوق شرکت و حفظ منافع مصرف کنندگان محترم ، شرکت بلبرینگ ایران طی این اطلاعیه اعلام می دارد، فروشگاه بلبرینگ حسام (رهنورد) علی رغم  اخطارهای مکرر، همچنان خود را به عنوان نماینده محصولات بلبرینگ ایران  معرفی می نمایند، که این اقدام ایشان غیر قانونی و ت

29 October

دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو ، لوازم و مجموعه های خودرو تهران

شرکت بلبرینگ ایران  (IBC)   نامی که بیش از نیم قرن است به عنوان یکی از زیربناهای اصلی صنعت خودرو سازی ، اصالت خود را در یکه تازی در این مجموعه عظیم حفظ کرده است. IBC به عنوان اولین و تنها تولید کننده انواع برینگ در سطح کشور ، پیوسته نقشی پر رنگ در عرصه نمایشگاه های داخلی و خارجی ایفا نموده است.

13 September

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز

هم زمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی ایران - تبریز ، شرکت بلبرینگ ایران به عنوان اولین و تنهاترین تولید کننده انواع برینگ ها در سطح کشور و با حضور موفق برای چندمین بار متوالی در عرصه نمایشگاه های داخلی و خارجی ، باردیگر مفتخر به میزبانی بازدیدکنندگان و مشتریان محترم محصولات IBC می باشد. در این راستا شرکت بلبرینگ ایران با ارائه نمونه محصولات و خدمات جدید خود از تاریخ ۲۱-۲۴ مهر ماه ۱۳۹۴ در سالن امیرکبیر ، غرفه شماره ۵۶۶ آماده استقبال خواهد بود.

ساعات بازدید : ۱۵ الی ۲۱

12 August

راه اندازی سامانه احراز اصالت کالاهای شرکت بلبرینگ ایران

شرکت بلبرینگ ایران با حدود نیم قرن حضور موفق در عرصه صنعت تولید برینگ و در راستای استراتژی خود برای مشتری‏ مداری و حفظ حقوق و حمایت از مشتری و با در نظر گرفتن اینکه برینگ از قطعات بسیار حساس و فوق ایمنی و نیازمند رعایت استانداردهای بالای کیفی می‏باشد از این رو این شرکت مطابق خط ‏مشی کیفی، خود را موظف و متعهد می‏داند تا در جهت ارائه برینگ‏های با کیفیت و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده و عرضه برینگ‏های بی‏ کیفیت با نام و برند IBC که متأسفانه اخیراً نیز بصورت چشمگیری گسترش یافته، با تدابیری از جمله با راه ‏اندازی سامانه پیامک و تائید اصا

برخی از مشتریان

برخی از مشتریان و همکاران تجاری شرکت بلبرینگ ایران

سامانه اصالت کالا
3000151617

درباره ما

شركت بلبرينگ ايران (IBC) در هشتم آبان ماه 1348 با مشاركت شركت SKF سوئد، تأسيس شده است. اين شركت، بلبرينگ و رولر برينگ‌هاي مخروطي را براساس مشخصات ارائه شده توسط ISO (سازمان استاندارد جهانی) توليد می كند.

دریافت کاتالوگ

اطلاعات تماس

  • آدرس: ایران، تبریز، شهرک صنعتی منطقه غرب، شرکت بلبرینگ ایران
  • تلفن: 3-04134451031
  • ایمیل: info@ibct.ir