واحد کیج پرس

در قسمت کیج پرس شرکت IBC، کیج بلبرینگ و تیپر رولر برینگ تولید می ‏شود. پرس واشر برای تولید کیج بلبرینگ، اولین مرحله در ماشین‏های پرس 100 تن انجام می‏گیرد به این ترتیب که رول هایی از ورق فلزی به ضخامت ۰/۶ - ۰/۸ میلیمتر استفاده می ‏شود.

پس از این مرحله بلنک برای فرم‏ دهی اولیه وارد ماشین Schuler می ‏شود و بلافاصله به فرم کامل یعنی نیمکره در می ‏آیند. سوراخکاری محل پرچ‏ها در کیج بلبرینگ نیز در دستگاه Schuler انجام می‏شود. با این تفاوت که سوراخکاری تایپ‏های کوچک به دلیل ظرافت کار در دستگاه EP16 انجام می‏شود. که در واقع مرحله نهایی تولید کیج بلبرینگ است.

برای تولید کیج تیپر رولر برینگ نیز مراحل Forming، ایجاد چاک هول، تراش، Notching و Bulging & Clean cut به ترتیب انجام می‏شود.

بعد از تمامی این مراحل کیج ‏های بلبرینگ برای تمیزکاری و پلیسه ‏گیری و فسفاتینگ وارد قسمت مربوطه می‏شوند. فسفات از جمله فسفات روی برای جلوگیری از خوردگی و بعنوان پایه برای نشستن روغن و فسفات منگنز بعنوان ضد سایش و ضد زنگ می‏باشد.

قسمت کیج پرس شرکت بلبرینگ ایران قادر به ارائه خدمات در زمینه‏ های زیر به خارج از شرکت می ‏باشد:

  1. پرس 160 تن
  2. پرس 100 تن (با تغذیه اتوماتیک)
  3. پرس 16 تن
  4. پرس 16 تن (با تغذیه اتوماتیک)
  5. فسفاتینگ (روی و منگنز)
  6. تامبلینگ (پلیسه‏ گیری و چربی ‏گیری)

برخی از مشتریان

برخی از مشتریان و همکاران تجاری شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان

سامانه اصالت کالا
3000151617

درباره ما

شرکت بلبرینگ سازی ایران (IBC) در هشتم آبان ماه 1348 با مشاركت شركت SKF سوئد، تأسيس شده است. اين شركت، بلبرينگ و رولر برينگ‌هاي مخروطي را براساس مشخصات ارائه شده توسط ISO (سازمان استاندارد جهانی) توليد می كند.

دریافت کاتالوگ

اطلاعات تماس

  • آدرس کارخانه: ایران، تبریز، شهرک صنعتی منطقه غرب، کارخانه بلبرینگ سازی ایران
  • تلفن کارخانه: 3-04134451031
  • تلفن فروش: 04134450787
  • ایمیل: info@ibct.ir