مدیران ارشد

نام و نام خانوادگی سمت آدرس ایمیل
محمد حسین باقری مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره MH.Bagheri@ibct.ir
امیر باقری معاون مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره A.Bagheri@ibct.ir
علی نواداد قائم مقام مدیر عامل A.Navadad@ibct.ir
علیرضا ذوالمجد مدیر مالی A.Zolmajd@ibct.ir
حسین حسین زاده خوشزاد مدیر اداری H.Hoseinzadeh@ibct.ir
مهران رفیقی اسکوئی مدیر تولید M.Rafighi@ibct.ir
علی ابراهیمیان مدیر تحقیقات و توسعه A.Ebrahimian@ibct.ir
محمدرضا مومنی مدیر مهندسی تولید M.Momeni@ibct.ir
محمد پرتوی مدیر کیفیت M.Partovi@ibct.ir
محمود سروری مدیر خدمات فنی و مهندسی M.Sarvari@ibct.ir

برخی از مشتریان

برخی از مشتریان و همکاران تجاری شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان

سامانه اصالت کالا
3000151617

درباره ما

شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان (IBC) در هشتم آبان ماه 1348 با مشاركت شركت SKF سوئد، تأسيس شده است. اين شركت، بلبرينگ و رولر برينگ‌هاي مخروطي را براساس مشخصات ارائه شده توسط ISO (سازمان استاندارد جهانی) توليد می كند.

دریافت کاتالوگ

اطلاعات تماس

  • آدرس: ایران، تبریز، شهرک صنعتی منطقه غرب، کارخانه بلبرینگ سازی ایرانیان
  • تلفن کارخانه: 3-04134451031
  • تلفن فروش: 04134450787
  • ایمیل: info@ibct.ir

شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان(بلبرینگ ایران سابق) با آرم و برند IBC، در همه استانهای کشور (به جز استانهای :آذربایجان شرقی،اصفهان، فارس و همدان)نماینده فروش فعال می پذیرد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در طول ایام هفته (بجز روزهای تعطیل) از ساعت 8 صبح تا 15 با شماره تلفنهای : 04134450788 و 04134450787 تماس گرفته و یا درخواست کتبی خود را به شماره 04134451034 فاکس نمایند. مدیریت شرکت بلبرینگ سازی ایرانیان